CONSUL GOLF TRAVEL SERVICE

CONSUL Travel Service Eylül 2001’de kuruldu.

Şirket, müşterilerin ilgi alanlarını ve olanaklarını göz önünde bulundurarak seçkin segmentler konsepti de dahil olmak üzere eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunarak bireysel seyahatler düzenlemek için kurulmuştur.

Şirketin kuruluşundan günümüze kadar olan faaliyetlerinin temel ilkeleri, özgünlüğünü korumak ve sürekli kendini geliştirmek olmuştur.

20 yıllık gelişme tarihi, büyük şeylerin küçükten başladığını kanıtlıyor.

Yıllar içinde, yönetim ve personelin sıkı sıkıya bağlı çalışması sayesinde, şirket birçok popüler bölgede turizm pazarında güçlü bir konum elde edebilmiştir.

Bugün, CONSUL Travel Service 'in Türkiye'de 5 ofisi (Antalya, İstanbul, Fethiye, Bodrum ve Kapadokya) bulunmaktadır.

Bu tür başarılara ve bu kadar hızlı bir tempoya ulaşmak, ancak ana şeyleri bulma ve görme ve kavisli yollara rağmen çalışma yeteneğine sahip olmakla mümkündür.

CONSUL GOLF departmanının oluşturulması sürecinde, müşteriler arasında talep gören en cesur projeleri başarıyla uygulama hedefi bize rehberlik etti. Golf departmanını tasarlarken, en sofistike golfçülerin ve yeni başlayanların ihtiyaçlarına ve beceri seviyelerine odaklandık. Bu, Consul Golf departmanının açılmasının bir nedeniydi. Resmi açılış tarihi Ocak 2021'dir.

Golf elit bir spor olarak kabul edilir. Buna ek olarak, golf özel bir boş zaman etkinliği olarak da sınıflandırılabilir.

Golf yaygın bir spor değildir ve sınırlı sayıda katılımcıya sahiptir. Bununla birlikte, bu segmentin müşterileri yeni modern boş zaman etkinlik biçimlerini kabul etmeye hazırdır, özellikle günümüzde bu sektöre olan talep, arzı önemli ölçüde aşmaktadır.

Bu sektör, rekreasyon ve iş toplantıları için konforlu koşulların yaratılmasını gerektiren kendi tam teşekküllü altyapısına sahiptir.

Yerleşik geleneklerin ve pazarlama stratejisinin yeni bir yönün daha da büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunacağını düşünüyoruz.

Takımımız

Image

Mehmet Metin

Yönetim Kurulu Başkanı

Açıklama Yazısı...

Image

Gültekin Akaltun

Golf Department Manager (Golf Pro)