CORNELIA DELUXE RESORT

Cornelia De Luxe Resort, Antalya’nı n Belek bölgesindeki en kaliteli ve seçkin otellerden biridir. Misafirler kendilerine sunulan geniş imkânların keyfini çıkarırken, golf deneyimi ve rahatlama arayanlar bu otelin hizmetleri sayesinde kendilerini şımartılmış hissedeceklerdir.

Cornelia De Luxe Resort misafirleri istedikleri her zaman otele sadece 10 dakika uzaklıkta olan Cornelia Faldo Golf Club’da golf oynama ayrıcalığını yaşayabilirler

Rooms
The Cornelia De Luxe Resort has 358 rooms totally. Its rooms and suites are splendid and modern in design, with high-quality services.

Room Amenities
◽Room Amenities
◽Flat screen TV
◽Wi-fi
◽Safety deposit box
◽Coffee making facilities
◽Balcony or terrace
◽Bathrobe and slippers
◽Hairdryer
◽Mini bar
◽Air conditioning.

Cornelia Golf Kulübü, Belek'in doğu tarafında, havalimanına yaklaşık 35 km, Antalya Şehir Merkezine 45 km uzaklıkta yer almaktadır. 1.400.000 m2 alan üzerine kurulu, en ünlü golfçülerden biri olan Nick Faldo tarafından tasarlanan 12 delikli şampiyona golf sahası, golfçülere gerçek bir meydan okuma testi sunuyor. Açıldığı ilk günden bu yana Türkiye'nin en zorlu golf sahalarından biri olarak kabul edilmektedir.

Konuklar 27 delikli Nick Faldo şampiyona golf sahasında 3 farklı kombinasyonla golf oynayabilirler, bunlar: Faldo King Course, The Faldo Queen Course and The Faldo Prince Course

27 Hole Nick Faldo Championship Golf Course

The King Course : 6,373 m Par , 72

The Queen Course :6,411 m Par , 72

The Prince Course :6,324 m Par , 72

Handicap :Men – 28, Women – 36