SUENO HOTELS DELUXE BELEK

Antalya Belek'te bulunan Sueno Hotels Deluxe Belek, bir tatilden beklediğiniz her şeyi ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz destansı bir deneyim vaat ediyor.

Sueno Hotels Deluxe Belek, doğrudan sahilde, Sueno Golf Club’ün driving range alanının hemen arkasında yer almaktadır.

Barları, restoranları, a'la carte restoranları, kongre merkezi, eğlence gösterileri ve büyük spa merkezi ile Sueno Hotels Deluxe Belek, hem ülkenin hem de Sueno Otellerinin tacıdır. Her şey dâhil hizmetleri ile lüks bir tatil deneyiminin yanı sıra ünlü şarkıcıların sahneye çıktığı yaz konserleri, eğlenceli aktiviteleri ve animasyon şovları ile misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatıyorlar.

Otelde çoğunluğu muhteşem deniz manzaralı olan çok sayıda modern oda mevcuttur. Konuklarına yüksek standartlı odalar ile mükemmel yiyecek ve içecek seçenekleri sunmaktadır. Sueno Hotels Deluxe Belek'te ayrıca dünya lezzetlerini tadabileceğiniz birçok farklı a'la carte restoran bulunmaktadır.

Rooms
There are assorted room options from Deluxe Golf and Sea View rooms (45m2), Suite Rooms Rooms with Swimming Pool and Sueno Island Villas.


Room Amenities
◽ Pillow Menu
◽ Hot beverage service (Tea/Coffee)
◽ Daily refreshed Mini Bar
◽ Bathrobe and slippers
◽ Electronic safe
◽ Direct phone connection
◽ LCD TV
◽ Hairdryer
◽ Central air-conditioning system
◽ Iron and Ironing board
◽ Broadband internet connection
◽ Wi-Fi

Sueno Hotels, Pines Golf Course ve Dunes Golf Course adında iki golf sahasına sahiptir ve her ikisi de uluslararası standartlardadır.

Pines Golf Course en uzun ve en zor olanıdır. Dunes Golf Course da ise tee ile green arasındaki mesafeler daha kısadır ve daha geniş çimenlere sahiptir. Her iki saha da golf için özel giysi ve aksesuarların bulunduğu proshop’u paylaşıyor.

Pines Golf Sahası : Pines Golf Course daha uzun ve zorlu olanıdır ve gerçek bir golf testidir. Bu sahada önünüze çıkan çeşitli zorlukların üstesinden gelirken aynı zamanda çekici kıyı ortamının keyfini çıkarabilirsiniz.

Dunes Golf Sahası : Dunes Golf Couse daha kısa ve kolay olanıdır bu yüzden engelli golfçüler için idealdir. Bu saha golfçülere hem geleneksel bir golf hem de çekici bir uyum sunuyor. Dunes Course çam ağaçları ile çevrilidir ve oyunu durağan olmaktan çıkaran kum engelleri ile golfçüler için bir takım canlandırıcı zorluklar içerir.

Length of the courses : The Pines Course (Par 72) – 6413 meters / The Dunes Course (Par 69) – 5643 meters

Fairways : Parkland Links style

Bunkers : Natural shape, difficulty level above average. 128 pieces on both Courses. Also confusing 9 Bunkers.

Lakes & water hazards : 19 artificial Lakes are crossing the Courses.

Handicap limits : 36 on Regular basis, but the Club can announce a changing to 28 for crowded seasons.

Tee’s : White, Yellow, Blue, Red

Tee advices : White for Pro’s & Single Hdc, Yellow for 18 and under, Blue for 27 and under, Red for over 27.

Putting green : 3500 sqm. Available on site. Larges training green in Belek.

Chipping and pitching green : 1700 sqm area is serving on a smaller separate Green. Also surrounded by a large Bunker to practice.

Driving range : 300m x 120m range is onsite available. Shooting practice on grass (50 units) or matt (40 boxes) possible.

Golf carts/Buggies : 80 available for rent

Electric trolleys : 10 available for rent

Pulling trolleys : 300 available for rent