TITANIC DELUXE GOLF BELEK

Titanic Deluxe Golf Belek, 27 delikli Titanic Golf Kulübü'nün yanında ve çam ağaçlarının arasında yer alan yüksek kaliteli her şey dahil bir golf tesisidir. Bu otel aynı zamanda muhteşem Akdeniz kıyı şeridi ile mavi yengeçleriyle ünlü Beşgöz nehri arasında yer almaktadır. Titanic Deluxe Golf Belek, 12 ay boyunca görebileceğiniz peçeli baykuş olarak bilinen bölgenin sembolü Tyto Alba da dahil olmak üzere 109 farklı kuş türünün yaşadığı bir kuş cennetidir.

Titanic Deluxe Golf Belek, doğa ile uyumlu bir mimariye, 27 delikli bir golf sahasına, seçkin bir dekorasyona, birbirinden şık olan eşsiz manzaralı odalara ve zarif ve aynı zamanda sıcak bir atmosfere sahiptir.

Titanic Deluxe Golf Belek'te her şey tüm detaylarıyla misafirlerin konforuna göre tasarlanmıştır. Burada konfor, eğlence ve lezzet bir arada sunuluyor ve hem sevdikleriyle tatil yapmak isteyen misafirlere hem de iş toplantıları için profesyonel iş dünyasına ev sahipliği yapıyor.

Rooms
The Titanic Deluxe Golf Belek is one of the largest hotels in Belek, with 596 guest rooms and a wide range of leisure facilities. It offers as many different room types as you can find a room type according to your preference. The Titanic Deluxe Belek Hotel features a splendid choice of accommodation options from spacious standard rooms to different kinds of Suites and Villas.

Room Amenities
◽Minibar
◽Coffee / Tea Set
◽Led TV
◽Satellite and Music Broadcasting
◽Internet Connection
◽Direct Telephone Line
◽Central air conditioner
◽Safe-deposit
◽Bascule
◽Make-up mirror
◽Hair dryer
◽Parquet surface

Golf sahasının doğrudan deniz kenarından uzanan yolu, her çukurda inanılmaz bir manzara ile golfçülere kendini kanıtlıyor. Hawtree of England golf sahası mimarları tarafından tasarlanan Titanic Golf Sahası, 110 hektarlık bir alana kurulu ve Türkiye'nin ilk 27 delikli golf sahası.

Titanic Golf Club, Toros güvertelerinin ihtişamı, romantik bir nehir ve Akdeniz arasındaki konumu ile golfçüler için çok özel bir oyun alanı sunuyor. Direkt olarak denizden uzanan parkur patikaları golf tutkunlarına her çukurda inanılmaz bir manzara sunuyor.

Titanic Golf Club (eski adıyla Tat International Golf), Belek'in geleneksel çam ağaçları arasında yer alır ve Beşgöz Nehri ile çevrilidir. Bu 27 delikli golf sahası, 9 delikli üç farklı döngü sunar ve her seviyedeki oyuncular için farklı zorluklar sunar.

• The River 1 – 9 : Dağların zirvelerine ve nehrin müthiş manzarasına hakim The River’ın heyecan verici parkuru keyifli ve zorlu bir golf deneyimi sunuyor.

• The Mediterranean 10 – 18 : The Mediterranean Golf Sahası, Belek bölgesinde muhteşem bir akdeniz manzarası ve deniz kenarındaki konumuyla golf tutkunlarına konforlu bir ortam sunuyor. The Mediterranean ‘da oyun sırasında size eşlik edecek Akdeniz’in büyüleyici mavisi vazgeçemeyeceğiniz bir deneyim olacak.

• The Forest 19 – 27 : The Forest, çam ormanlarının arasında golf tutkunlarının favori sahalarından biri. Toros dağları muhteşem doğasında uzanan yemyeşil çimler ve Akdeniz’in Ilık, yumuşacık havasında golfun keyfini çıkarın.

Details of Golf Course

Yükseltilmiş başlama yerleri (tee), sahalar(Greens) ve çam ağaçlar ile geniş bir alan. Her deliğin kendi oyun alanı ve unutulmaz bir doğal manzara.

Resmi açılış: 01 Eylül 1997

Saha ölçüsü: 1.100.000. m², 110 hektar

Açılış Saatleri: Her gün, gün batımına kadar. Olağan rüzgar yönü sabahları Kuzey (Toros Dağları), öğleden sonraları güney (deniz tarafı)

Türf tipi: Yazın Bermuda çimi, Kışın POA

Ölçümler: Serbest geçiş işaretleri Green’den başlamak üzere ölçülür Green büyüklüğü ortalama 600m²

Saha(tee) büyüklüğü: ortalama 532 m² (Beyaz-Sarı-Mavi-Kırmızı)

Bunker: Toplam 72- Fairway Bunker 26,

Green Bunker 46

Göller: toplam 9

Nehir: Beşgöz Deresi

Sürüş Menzili: 36 000 m² 40 çim saha (105m), 20 korunaklı saha (105m)

Putting Green: Toplam 3-400 m²(9 delik), 275 m² (9 delik),150m² (5 delik)

Pitching Green: toplam 2 – 600 m²

Chipping Green: 275 m²

Golf Kartları: toplam 40 Electro

Trolley: toplam 200

Kiralık Sopalar: Sol ve Sağ el

Maksimum Hcp.: Erkekler-28, Kadınlar-36